گزارش تحویل کالا

انواع کالا و خدمات ارائه شده در فروشگاه:

- سی‌دی‌کی: کالایی مجازیست که به صورت کد می باشد (مانند کد شارژ اعتبار ایرانسل) و تحویل آن از طریق سیستم داخلی فروشگاه و یا ارسال با ایمیل انجام می‌شود.

- شارژ روی اکانت: خدمتی است که مشتری با توجه به اطلاعات لازم که از وی برای انجام سفارش دریافت می شود، صورت گیرد.

- کالای فیزیکی: هر نوع کالا که ماهیت فیزیکی داشته و ارسال آن از طریق سرویس های پستی (مانند پست پیشتاز) انجام شود.

مدت زمان ارسال یا انجام سفارش:

درون هر کالا یا خدمات ارائه شده در فروشگاه، زمان انجام یا ارسال آن قید شده است.

به طور عموم محصولات به صورت "تحویل آنی" هستند یعنی بلافاصله پس از پرداخت، از طریق حساب کاربری شما در فروشگاه و ایمیل قابل دریافت هستند و زمان انجام خدمات نیز به طور معمول بین 1 تا 2 ساعت هست.


در صورتی که گیفت کارت های خریداری شده توسط شما به هر نحوی دارای خطای " این کارت قبلا استفاده شده است "  باشد تا زمان برسی این کد بایستی منتظر باشید این زمان از 24 ساعت تا 2 هفته متغییر می باشد با توجه به اینکه ما تنها واسطه هستیم زمانی قادر به تعویض گیفت کارت می باشیم که منبع اصلی گیفت کارت در خارج از کشور ، مشکل دار بودن گیفت کارت را تایید کند و توسط شرکت رسمی برای مثال تاریخ استفاده شدن گیفت کارت برای ما ارسال گردد در صورتی که قبل از خرید شما این کارت استفاده شده باشد بدون شک مشکل از کارت بوده و ما بایستی گیفت کارت را تعویض نماییم.


" این کارت قبلا استفاده شده است "

در صورتی که گیفت کارت های خریداری شده توسط شما به هر نحوی دارای خطای ( این کارت قبلا استفاده شده است ) باشد تا زمان برسی این کد بایستی منتظر باشید این زمان از 24 ساعت تا 2 هفته متغییر می باشد با توجه به اینکه ما تنها واسطه هستیم زمانی قادر به تعویض گیفت کارت می باشیم که منبع اصلی گیفت کارت در خارج از کشور ، مشکل دار بودن گیفت کارت را تایید کند و توسط شرکت رسمی برای مثال تاریخ استفاده شدن گیفت کارت برای ما ارسال گردد در صورتی که قبل از خرید شما این کارت استفاده شده باشد بدون شک مشکل از کارت بوده و ما بایستی گیفت کارت را تعویض نماییم.

نیازمند است به پشتیبانی بلیزارد ایمیل زده یا تیکت ثبت کنید و درخواست تاریخ استفاده گیفت کارت مشخص شود . اگر تاریخ استفاده قبل از خرید شما از سایت باشد ایران بلیزارد موظف به تعویض کد برای شماست.