« شرایط استفاده »

برای استفاده از امکانات فروشگاه ایران بلیزارد می بایست موارد زیر را رعایت کنید و ایجاد سفارش در فروشگاه به منزله‌ی پذریش این "سند" خواهد بود:

توضیحاتی در رابطه با عناوین استفاده شده در متن "شرایط استفاده" برای فروشگاه "ایران بلیزارد":

سند: به محتوایی که در این صفحه آمده است، عنوان "سند" اطلاق می شود.

فروشگاه: تمامی عوامل و زیر مجموعه های فروشگاه iran-blizzard.com مورد نظر است.

مشتری: هر شخصی که در فروشگاه اقدام به ایجاد حساب کاربری کرده است.

حساب کاربری: حسابی که مشتری جهت انجام سفارش در فروشگاه ایجاد می کند.

سفارش: هر نوع کالا یا خدمات که مشتری از فروشگاه تقاضای انجام یا خرید آن را داده است.

کالا و خدمات: هر نوع کالا یا خدمات ارائه شده در فروشگاه مورد نظر است.

تولید کننده/خدمات دهنده: شرکت هایی که محصولات عرضه شده در فروشگاه را به صورت مستقیم/واسطه تولید و یا عرضه کرده اند.

محتوای این سند می تواند بدون اطلاع قبلی به روز شود و الزام به آگاهی از مفاد این سند به عهده‌ی مشتری می باشد که می تواند در هر لحظه با مراجعه با انتهای صفحه و با کلیک کردن روی پیوند "شرایط استفاده و قوانین سایت" از آن مطلع گردد.

انواع کالا و خدمات ارائه شده در فروشگاه:

- سی‌دی‌کی: کالایی مجازیست که به صورت کد می باشد (مانند کد شارژ اعتبار ایرانسل) و تحویل آن از طریق سیستم داخلی فروشگاه و یا ارسال با ایمیل انجام می‌شود.

- شارژ روی اکانت: خدمتی است که مشتری با توجه به اطلاعات لازم که از وی برای انجام سفارش دریافت می شود، صورت گیرد.

- کالای فیزیکی: هر نوع کالا که ماهیت فیزیکی داشته و ارسال آن از طریق سرویس های پستی (مانند پست پیشتاز) انجام شود.

مدت زمان ارسال یا انجام سفارش:

درون هر کالا یا خدمات ارائه شده در فروشگاه، زمان انجام یا ارسال آن قید شده است. به طور عموم محصولات به صورت "تحویل آنی" هستند یعنی بلافاصله پس از پرداخت، از طریق حساب کاربری شما در فروشگاه و ایمیل قابل دریافت هستند و زمان انجام خدمات نیز به طور معمول بین 1 تا 12 ساعت هست.

در صورتی که سفارش مشتری آماده تحویل بوده و مشتری درخواست برگشت وجه را داشته باشد 20% از مبلغ فاکتور جهت استرداد کالا و دستمزد کسر خواهد شد. 

شرایط عمومی:

- سایت ایران بلیزارد از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.

- در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی ... که قصد فریب سایت ایران بلیزارد را دارد, ایران بلیزارد حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد

- مشتری موظف به ارائه و ثبت اطلاعات درست (نام، نام خانوادگی،آدرس، شماره تماس و ...) خود می باشد و هر گونه اشکال یا خسارت ناشی از ناقص و یا اشتباه بودن این اطلاعات متوجه وی خواهد بود.

- فروشگاه حق دارد و می تواند خدمات خود را بدون اطلاع قبلی به هر یک از مشتریان قطع کند یا تغییر دهد.

- فروشگاه متعهد به رعایت "قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران" و قوانین "حفظ حریم خصوصی" می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

- مشتری حق باز فروش و تکثیر کالا و خدمات ارائه شده در فروشگاه را بدون اجازه‌ی قبلی ندارد. این اجازه نامه به صورت کتبی و فقط از طریق "فرم تماس" می بایست ارسال گردد.

- در صورت موجود بودن کالا در فروشگاه برای سفارش، قیمت مشاهده شده و پرداختی توسط شما، قیمت قطعی بوده و هیچ گونه مبلغی مبنی بر هزینه های اضافی از شما مشتری گرامی دریافت نخواهد شد.

- کلیه ی حقوق مادی و معنوی فروشگاه و زیر مجموعه های مرتبط با آن برای iran-blizzard.com  محفوظ است.

- هر گونه سوال در مورد این سند، می بایست تنها از طریق "فرم تماس" و انتخاب بخش "انتقاد و پیشنهاد" مطرح گردد.

شرایط مشتری:

-  دارا بودن 18 سال تمام (سن قانونی). پذیرفته شدن این سند از جانب افراد کمتر از 18 سال باطل قلمداد خواهد شد و هر گونه مشکلات یا خسارات احتمالی این گروه از مشتریان به صورت مستقیم منوجه آن ها خواهد بود و فروشگاه در این باره هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد. این گروه از مشتریان می بایست از طریق ولی یا کفیل خود اقدام به انجام سفارش نمایند.

- ملاک شناخت مشتری در فروشگاه، اطلاعت ثبت شده توسط وی درون حساب کاربری است.

- هر مشتری در رابطه با حساب کاربری خود مسئول است و مالک قطعی سفارش کسی است که با حساب کاربری او، اقدام به ایجاد سفارش شده است. در صورتی که فروشگاه متوجه شود از امکانات ایجاد شده برای وی سوء استفاده شده،  حساب کاربری مشتری به صورت یک طرفه و بدون اطلاع قبلی، از طرف فروشگاه غیر فعال می گردد.

- در صورتی که اشکال یا شبهه ای در اطلاعات حساب کاربری مشتری وجود داشته باشد، فروشگاه می تواند از راه هایی که صلاح می داند اقدام به احراز هویت مشتری نماید و حتی از ارائه خدمات به وی تا زمان احراز نهایی هویت صرف نظر کند.

- مشتری متعهد می شود تا از کالا و خدمات ارائه شده جهت مصارف غیر اخلاقی و غیر شرعی استفاده نکند.

- امکان درخواست پیگیری برای کالا ها و خدماتی که به صورت "سی‌دی‌کی" و "شارژ روی اکانت" هستند تنها 24 ساعت پس از تحویل به مشتری ممکن است و مشتری موظف به تهیه ی اطلاعات پشتیبان لازم جهت حفظ و نگهداری از آن ها در صورت لزوم می باشد.

- فروشگاه حق مسدود کردن پرداخت های مشکوک را دارد و در صورت نیاز اطلاعات لازم جهت رفع این مسدودی را از طریق تماس تلفنی، ایمیل یا دیگر راه های ممکن، از مشتری اخذ خواهد نمود و مشتری موظف به اجرای این همکاری می باشد. همچنین در صورت نیاز، مورد مشکوک به مراجع ذی صلاح گزارش خواهد شد.

- هر گونه دریافت محصول بدون پرداخت وجه آن به منزله ی کلاهبرداری خواهد بود و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

- مشتری می پذیرد و موافق است که تنها مرجع تشخیص نقض مفاد این سند از سوی مشتری مدیریت فروشگاه خواهد بود. مشتری منفرداً مسوول هر مساله قانونی است که در رابطه با استفاده مشتری از خدمات فروشگاه به وجود می آید.

سلب مسئولیت:

- توضیحات مندرج در این سند بر هر نوع گفته کتبی یا شفاهی از جانب عوامل (مدیر، کارمندان و غیره) مرتبط با فروشگاه ارجحیت دارد و ملاک نهایی، توضیحات این سند می باشد.

- فروشگاه حق توقف ارائه خدمات خود (به صورت جزئی یا کلی) بدون اطلاع قبلی را دارا می باشد.

- فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال کامل و جامع بودن اطلاعات ذکر شده در کالاها یا خدمات ارائه شده که جهت آشنایی و آگاهی مشتری از نحوه‌ی استفاده از کالا یا خدمات هستند ندارد و آگاهی از عملکرد یا نحوه ی استفاده از کالا یا خدمات خریداری شده در نهایت به عهده ی مشتری است.

- هر گونه خسارت وارده به مشتری (جزئی یا کلی) که ناشی از عدم آگاهی از استفاده یا شناخت کالا یا خدمات خریداری شده باشد، یا این که این خسارت به دلیل اطلاعات غلط یا نادرست از جانب مشتری باشد، مستقیما متوجه مشتری است و فروشگاه در قبال آن هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

- هر گونه اتفاقی که مانع از ادامه ی استفاده از کالا یا خدمات خریداری شده که به دلیل توقف شرکت تولید کننده/خدمات دهنده باشد، به طور مستقیم متوجه مشتری است و فروشگاه پس از تحویل سفارش، مسئولیتی را نمی پذیرد.

- فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال لینک های خارجی ندارد. لازم به ذکر است که این لینک ها در پنجره ای جداگانه در مرورگر باز می شوند. این عدم مسئولیت شامل هر گونه محتوا، خدمات و تبلیغات موجود در سایت خارجی است.

- این فروشگاه از کوکی (cookie) بهره می برد و مشتری با آگاهی از این موضوع حق هیچ گونه شکایت و یا پیگری در این رابطه را ندارد.