• درخواست خدمات پرداخت  بین المللی
انجام پرداخت پیپال ، مسترکارت ، ویزاکارت و تمام پرداخت های خارج از ایران

  • آیا می خواهید مبلغی را به صورت اینترنتی در سایت های خارجی پرداخت کنید؟
  • آیا می خواهید از طریق مسترکارت و ویزاکارت یا پی پال حساب اکانتی را در سایتی شارژ کنید؟
شما که نمی توانید! ولی ما این کار را انجام می دهیم. 

امروزه با تحریم هایی که در ایران اتفاق افتاده خریدهای اینترنتی و پرداخت های بین المللی از داخل ایران امکان پذیر نمی باشد و درنتیجه نیازهای بسیاری از افراد که در این زمینه قصد پرداخت آنلاین در قبال نیازهایشان دارند برآورده نمیشود. از این رو مجموعه ایران بلیزاردمی تواند شما را در پرداخت های پی پال ، کردیت کارت ، ویزا کارت و ...  یاری دهد!

خدماتی که از طریق مجموعه ایران بلیزارد انجام می شود شامل پرداخت های بین المللی می باشد که از داخل ایران امکان پذیر نمی باشد و ما با داشتن حساب های خارج از ایران می توانیم پرداخت های شما را انجام دهیم و معادل آن ریال یا دلار بگیریم.

پرداخت هایی که بیشترین استقبال را دارند
 خرید محصولات از سایت های خارجی با درگاه پی پال ، خرید لایسنس نرم افزارها ، خرید اینترنتی کتاب و مقالات ، خرید هاست و دامنه از سایت های خارجی ، تمدید هاست و دامنه ، سفارشات بین المللی ، تبلیغات در سایت های خارجی مانند گوگل ، تبلیغات کلیکی گوگل و شارژ آن،  خرید قالب سایت ، خرید افزونه های سایت و ...

نحوه سفارش پرداخت های بین المللی
شما می توانید برای هر نوع سفارش که شامل پرداخت از درگاه های بین المللی می شوند،  با ما تماس بگیرید. دقت کنید قبل از پرداخت مبلغ سفارش ، فرم  توضیحات را بصورت کامل تکمیل کنید ، ترجیحا از فرم پر شده عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

درخواست خدمات پرداخت بین المللی

  • مدل کالا: International payment
  • موجودی: 2 تا 3 روز آینده
  • 1,000 تومان


گزینه های موجود


برچسب ها: خدمات پرداخت بین المللی, پیپال, مستر کارت, بیتکوین, ویزاکارت, پرداخت های خارج از ایران